O firmie

Witamy na naszej stronie Lagomera.com.pl . Jestesmy firmą, która specjalizuje się:

•  w budowaniu ogrodzeń drewnianych w różnych konfiguracjach i kolorach. Wszystko po to, aby Państwa ogród wyglądał jak nigdy dotąd.

Ogrodzenia drewniane cieszą się co raz większym zainteresowaniem i uznaniem. Drewno w połączniu z konstrukcjami stalowymi pozwala miłośnikom drewna uzyskać wyrób o dużej wytrzymałości i wspaniałym efekcie wizualnym. Na życzenie klienta drewno impregnujemy i malujemy odpowiednimi środkami. Wykonujemy ogrodzenia ze sztachet z olchy (sztachety sezonowane i suszone). Każde wykonane ogrodzenie opracowywane i wyceniane jest indywidualnie. Odwiedzamy Państwa budowę, wykonujemy pomiary, proponujemy optymalne rozwiązania i przystępujemy do wykonawstwa

• oferujemy również bogatą gamę automatów i napędów znanych firm. Czy pamiętacie Państwo czasy, kiedy nie było pilotów do telewizora? Teraz jest to nie do pomyślenia. A wysiadanie z auta przed bramą, ręczne jej otwieranie, jazda kilka metrów dalej i znowu wysiadka tylko po to, by z mozołem bramę zamknąć? A może z wygody zostawiacie Państwo swoją bramę otwartą i każdy może wejść na Państwa posesję? Dzięki nowoczesnym napędom do bram wjazdowych - jest to już przeszłością.

• w ofercie też: zakładanie domofonów i oświetlenie ogrodu ( zsynchronizowane w pilocie od bramy wjazdowej)

• poza tym firma Lagomera zajmuje się drukiem obrazów na płótnie, na tzw "blejtramach". Nasze obrazy mają gwarancję odporności na czynniki wewnętrzne, takie jak wilgoć czy blaknięcie, a równocześnie charakteryzują się wysoko nasyconymi, trwałymi kolorami. Przez lata zdobią wnętrza nie tracąc na jakości. Drukujemy tuszami pigmentowymi w aż 12 kolorach, do łazienki proponujemy specjalny rodzaj płótna "water resistant". Obrazy posiadają zadrukowane boki i dzięki starannemu nałożeniu na ramę typu blejtram, nie wymagają oprawy i są gotowe do zawieszenia na ścianie. Jeśli nie posiadasz swojego zdjęcia, w takiej sytuacji możemy wesprzeć się dodatkowo naszą, szeroką wewnętrzną bazą zdjęć jeszcze przez nas niepublikowanych (wkrótce sklep internetowy) .Obrazy z własnych zdjęć to  wspaniały pomysł na prezent, udekorowanie ściany w biurze , zrobienie prezentu pracownikowi, jako nagrody za pracę, wspaniałych wspomnień z wakacji itd. Pomysłów może być całe mnóstwo - ograniczonych jedynie Państwa wyobraźnią i wielkością ściany

• wykonujemy usługę przegrywania na DVD z różnego rodzaju nośników w celu archiwizacji (danych, zdjęć, filmów itd).  Materiały takie można bardzo łatwo stracić, poza tym wszelkiego rodzaju nośniki w postaci kasetek z kamer bądź kaset VHS - ulegają uszkodzeniom mechanicznym, zadrapaniom oraz samoczynnemu utlenianiu się taśmy, co powoduje albo zniszczenie materiału lub też bardzo złą jakość odtwarzania.

Copyright © 2010 | Realizacja: STUDIO ALBERT DESIGN